O nas | SERWIS IT eSzejkIT.pl Krasnopol

O nas

Czym się zajmujemy

 

white-workspace_385-19322673SPECJALIZUJEMY SIĘ W DIAGNOSTYCE I NAPRAWACH SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - KOMPUTERÓW STACJONARNYCH, LAPTOPÓW, TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, SMARTFONÓW, TABLETÓW I PERYFERII.

Wykonujemy również wymiany podzespołów w innych sprzętach elektronicznych takich jak nawigacje, aparaty fotograficzne, monitory LCD, wymiany optyki w wieżach hifi, odtwarzaczach CD/DVD i konsolach do gier. Wymieniamy elementy elektroniczne i stykowe (przełączniki, przyciski, potencjometry, pokrętła, suwaki).

ŚWIADCZYMY CAŁĄ GAMĘ USŁUG INFORMATYCZNYCH

- instalacje i konfiguracje systemów operacyjnych, sterowników i oprogramowania. Usuwamy wirusy, robaki, reklamiarze i inne złośliwe oprogramowanie wraz ze skutkami ich działania. „Formatujemy” dyski twarde. Składamy, modernizujemy i rozbudowujemy zestawy komputerowe. Tworzymy, konfigurujemy sieci domowe kablowe i bezprzewodowe, zabezpieczamy systemy operacyjne i sieci przed infekcjami i włamaniami. Tworzymy kopie bezpieczeństwa, archiwizujemy i zabezpieczamy dane. Wykonujemy naprawy urządzeń po zalaniu cieczą.

Naprawy Telefonów

NAPRAWIAMY TYPOWE USTERKI WYSTĘPUJĄCE W TELEFONACH KOMÓRKOWYCH I TABLETACH.

Wymieniamy wyświetlacze, panele dotykowe, gniazda, przyciski, mikrofony i głośniki, baterie, kamery, czujniki, obudowy, taśmy elektroniczne, moduły, płyty główne, anteny i inne. Wykonujemy naprawy urządzeń po kontakcie z cieczą. Usuwamy blokady simlock z większości telefonów komórkowych oraz modemów.

Świadczymy usługi dla osób prywatnych oraz firm i instytucji.
Zajmujemy się również opieką nad pracowniami komputerowymi oraz opieką informatyczną firm (Outsourcing IT).

Wykonujemy usługi graficzne – Tworzenie logotypów, stron internetowych, banerów i innych - Przejdź

FAQ - Często zadawane pytania

 

Czemu akurat eSzejkIT ?

Staramy się być jak najbardziej elastyczni i dopasowani dla potrzeb i wygodny naszych klientów.

Nasza firma świadczy usługi w 3formach. Stacjonarnie, wysyłkowo, z dojazdem do klienta – pogotowie komputerowe(Suwalszczyzna). Postęp wykonywanych prac można zawsze podejrzeć za pomocą naszej strony i numeru karty zgłoszenia.

Sprawdź status naprawy
Naszymi klientami są osoby prywatne jak i instytucje oraz firmy.

Wystawiamy faktury VAT oraz protokoły z naprawy.
Współpracujemy z wieloma firmami w branży informatycznej i elektronicznej. Posiadamy bogate zaplecze praktyczne i merytoryczne. Na większość usług wykonanych przez nasz serwis udzielamy pisemnej gwarancji.

Wycena naprawy - Kontakt
Dodatkowo

Współpracujemy z innymi serwisami komputerowymi.
Przyjmujemy nieodpłatnie od naszych klientów zużyty sprzęt elektroniczny do utylizacji. Wspieramy akcje charytatywne.
Dzielimy się swoją wiedzą - prowadzimy blog o tematyce ogólno-informatyczną.