Aero2 – Darmowy dostęp do internetu

Aero2 – Darmowy dostęp do internetu

Wielu z naszych klientów jest zaskoczonych, gdy podczas rozmowy o wyborze dostawcy internetu wspominamy im o bezpłatnym dostępie. Przeważnie rodzi to dozę nieufności - za darmo? to pewnie z kruczkami, to pewnie kolejny "chwyt marketingowy" z rodu "tepsy". Wszystkich sceptyków i czarnowidzów rozczarujemy. Aero 2 daje nam możliwość CAŁKOWICIE bezpłatnego korzystania z zasobów internetu.

O co tutaj chodzi? Nie, nie, nie chodzi o kasę.

Aero2, a dokładniej "MIDAS" udostępnia nam bezpłatnie dostęp do internetu w technologi HSPA+ i LTE o prędkości 512kbps. Prędkość co prawda nie jest imponująca, lecz wystarczająca do przeglądania stron internetowych, wysyłania maili czy pisania na messengerze. Brak limitu przesyłanych danych jest sporym plusem, lecz szybko niweluje go cogodzinne przepisywanie kodu CAPTCHA.

Dla wymagających Aero2 daje nam możliwość skorzystania z płatnych pakietów, które podwyższają prędkość i wyłączają weryfikację kodem CAPTCHA. Do cen odsyłamy bezpośrednio do oficjalnej strony http://www.aero2.pl/Internet-bez-CAPTCHA/Informacje .
Jedyna opłata jaka występuje to koszt przesyłki karty sim (10PLN). Dodatkowo wpłacamy też 20PLN w formie depozytu za udostępnioną kartę sim lecz jeśli zrezygnujemy z korzystania i odeślemy kartę - otrzymamy zwrot wpłaconej kwoty 20PLN.

SUWALSZCZYZNA, SEJNEŃSZCZYZNA A AERO2

Zasięg na terenie całego kraju jest bardzo dobry. Niejednokrotnie wykorzystywaliśmy Aero2 do map google jako nawigacja i mówiąc krótko - Daje radę! Na Suwalszczyźnie nie ma większych problemów z zasięgiem i działaniem. Lokalnie na terenie osady Krasnopola i Sejn "BDI" działa wyjątkowo dobrze.

Zasięg sieci Aero2

 

Nasza ocena:

Aero2 jest dobrym rozwiązaniem jako dodatkowe, zapasowe łącze chociażby na czas podróży. Świetnie nadaje się dla studentów. Z internetu można korzystać również z komputera kupując modem lub tworząc hotspota z smartfona. Pakiety z wyższą prędkością juz od 9zł bez umowy. Działa bardzo dobrze i śmiało możemy polecić!

Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie - http://www.aero2.pl/

 

Chcesz być na bieżącą z naszymi artykułami ? - Polub fanpage fb.com/eszejkit